Kiire vastus:28. septembril 2026 oli Hiina ekspordiviideFerrosilicon 75 (FeSi75)oli1250–1270 USD/MT FOB Tianjini sadam.
Varasemad 2026. aasta andmed näitavad, et FeSi75 ekspordiviited tõusid jaanuari madalaimalt tasemelt ja jõudsid aasta keskel kõrgemasse vahemikku. Allolev jaanuari-juuli diagramm on pigem ajalooline trend, mitte praegune tsitaat.
Võtmed kaasavõtmiseks
- 28. septembri FeSi75 ekspordiviide:1250–1270 USD/MT FOB Tianjini sadam.
- Jaanuari-juuli ajalooline graafik liikus madalaimalt tasemelt 1090 USD/MT graafiku kõrgeimale tasemele 1220 USD/MT.
- 2026. aasta turutingimusi mõjutasid kõik tootmiskulud, varud ja terasetehase{0}}varude taastamine.
- Riigisiseseid RMB hindu ei tohiks otse ekspordinoteeringuteks teisendada.
- Teie tegelik FeSi75 hind sõltub endiselt keemiast, osakeste suurusest, pakendist, kogusest, kaubandustähtajast ja tarnenõuetest.
Praegune Ferrosilicon 75 hinna viide
Selle värskenduse jaoks saadaolev viimane Hiina ekspordituru viide on:
| Üksus | Praegune viide |
|---|---|
| Hinne | FeSi75 |
| Ekspordi hind | 1250–1270 USD/MT |
| Kaubanduse alus | FOB Tianjini sadam |
| Viitekuupäev | 28. september 2026 |
| Hinna tüüp | Turuviide, mitte siduv tarnija pakkumine |
Tsitaadi märkus:Teie tegelik FeSi75 hind sõltub kokkulepitud Si ja Al piirangutest, osakeste suurusest, peente taluvusest, pakendist, kogusest, sihtkohast, kaubavahetuse tähtajast ja tarnegraafikust.
Kui vajate turuviite asemel ametlikku pakkumist, vaadake esmalt meie pakkumist FeSi75 toote spetsifikatsioon ja saatke meile vajalik keemia, osakeste suurus ja kogus.
Selles artiklis kasutatud hinnaandmed
Praegune FeSi75 ekspordiviide on dateeritud 28. septembril 2026. Allolev ajalooline diagramm hõlmab ajavahemikku 1. jaanuar–16. juuli 2026. Turutingimuste selgitamiseks kasutatakse kodumaiseid ferrosiräni, pool{6}}koksi, varude ja terase{7}}väljundandmeid ning neid ei tohiks käsitleda samaväärsena ekspordipakkumisega.
FeSi75 ekspordihinna trend: 2026. aasta jaanuarist juulini

Ajaloolised FeSi75 ekspordihinna viited 1. jaanuarist 16. juulini 2026. Allikas: China Ferroalloy Online.
Jaanuarist veebruar: taastumine jaanuari madalaimast tasemest
Madalam viide on saavutatud4. jaanuaril 1090 USD/MT. Järgmiste nädalate jooksul liikusid nii madalam kui ka ülemine hinnaviited järk-järgult kõrgemale.
Liikumine oli suhteliselt mõõdukas ja tähistas -jaanuari algusest taastumise algust.
Märtsist aprill: järkjärguline hind tõuseb
Märtsist aprillini liikus diagramm mitme sammu võrra ülespoole. Igale tõusule järgnes suhteliselt stabiilne periood enne järgmist korrigeerimist.
See näitab, et FeSi75 ekspordi võrdlusväärtus liikus kõrgemasse hinnavahemikku, mitte ei tõusnud pidevalt iga päev.
Mai kuni juuni: hinnad on kõrgemal tasemel
Mai lõpust kuni suure osa juunist jäid ülemised ja alumised viited pärast varasemaid tõuse suhteliselt kitsasse vahemikku.
Hindade liikumine aeglustus, mis viitab konsolideerumise perioodile kõrgemal tasemel.
Juuli: ajalooline edetabel kõrge ja piiratud tagasitõmbamine
Jaanuari-juuli graafik saavutas kõrgeima kuvatud väärtuse8. juulil 1220 USD/MT. 16. juuliks oli põhireferents liikunud tagasi umbes 1200 USD/MT juurde.
Võrreldes jaanuari kasvuga oli tagasitõmbumine väike. Seetõttu kirjeldatakse esimest seitset kuud paremini kui järkjärgulist taastumist, millele järgneb konsolideerimine.
Mis mõjutas FeSi75 turgu 2026. aastal?
2026. aastal mõjutasid ferrosiräni turu tingimusi mitmed tegurid, sealhulgas tootmiskulud, varude tase ja terasetehase ostmine.
Ülesvoolu: pool{0}}koks ja tootmiskulud
Elekter, ränidioksiid ja süsiniku redutseerijad on ferrosiriidi tootmisel peamised kulusisendid.
15. juulil avaldatud siseturu aruanne paigutas väikese ja keskmise suurusega-poolkoksi-Shenmus kella1180–1200 RMB/MT tehasest. Samas aruandes märgiti, et kaevanduste-ohutuskontroll ja tootmismaht vähendati teatud pool{2}}koksitöödel.Allikas.
See andis ferrosilikooni tootmisele teatud kulutoetust, kuigi pool{0}}koks üksi ei määra FeSi75 ekspordihinda.
Midstream: tootjate ja kauplejate loend
Varud mõjutavad seda, kui suure müügisurvega tehased ja kauplejad silmitsi seisavad. Suurem laovaru tekitab üldiselt suuremat survet materjali teisaldamiseks, samas kui varude vähenemine võib vähendada sooduspakkumiste kättesaadavust.
Mittetäieliku tööstusstatistika kohaselt oli tootjate ferrosäni varud ligikaudu2026. aasta 2. juulil 90 000 tonni2500 tonni vähem kui kuus. Kaupleja laoseisust teatati umbes kell52 000 tonnija ka veidi langes.
Langus vähendas teatud hetke{0}}müügisurvet, kuigi need arvud näitavad pigem kogu ferrosiliikoonide varusid kui ainult FeSi75 ekspordivarusid.
Allpool: terase tootmine ja ostunõudlus
Terasetööstus jääb ferrosiidi jaoks oluliseks järgnevaks turuks, kuna FeSi kasutatakse deoksüdatsiooniks, räni reguleerimiseks ja legeerimiseks.
Hiina toodetud2026. aasta esimesel poolel 499,95 miljonit tonni toorterast, langedes aastaga 3,0%. Terasetoodete toodang ulatus 718,78 miljoni tonnini, vähenedes 0,9%.
Ainuüksi juunis ulatus toorterase toodang 83,67 miljoni tonnini, mis on 0,4% rohkem kui aasta varem.
Arvud näitavad mõningast lühiajalist{0}}juunis paranemist, kuid need ei toeta järeldust, et FeSi75 hinna taastumise põhjustas ainult tugev terasnõudlus.
Ostutegevus: teras{0}}vabriku varude taastamine
Juulikuises siseturu aruandes märgiti ka pikaajalisi-terasetehase-ostmisi ja täiendavaid varusid. Väiksema tooraine-varuga veskid jätkasid materjali täiendamist.
Ostmine aeglustus uuesti pärast hindade tõusmist, mis aitas piirata edasist lühiajalist{0}}tõusu.
FeSi75 tööstusahela kokkuvõte
| Tööstuse tegur | 2026 viide | Turuefekt |
|---|---|---|
| pool{0}}koks | 1180–1200 RMB/MT ex-töötab Shenmus | Pakkusid tootmiskulude{0}}tuge |
| Tootja inventar | Umbes . 90 000 tonni, 2500 tonni vähem | Vähendas mõningast müügisurvet |
| Kaupleja inventar | Ligikaudu . 52 000 tonni, veidi madalam MoM | Vähendatud madalate{0}}hinnaga kohapeal saadavus |
| H1 toorterasest väljund | 499,95 miljonit tonni, mis on 3,0% vähem kui aasta varem | Ei toeta ainult nõudmise{0}}seletust |
| Juuni toorterase toodang | 83,67 miljonit tonni, mis on 0,4% rohkem kui aasta varem | Näitab piiratud lühiajalist{0}}täiustust |
| Terasetehase-varude taastamine | Lisaostudest teatati juuli alguses | Toetatud tehingud ajutiselt |
Turul kaasavõetud:Kõrgemad tootmiskulud, väiksemad laovarud ja terase{0}}vabriku perioodiline varude täiendamine toetasid 2026. aasta osadel tugevamaid ferrosilikooni noteeringuid. Terase-väljundandmed aga ei näita, et kasvu oleks põhjustanud ainult tugev järelnõudlus.
Miks Hiina kodumaise FeSi75 hinnad erinevad ekspordihindadest?
Sise- ja ekspordihinnad võivad liikuda samas üldises suunas, kuid nende hinnakujunduse alused on erinevad.
Ningxia viideFeSi75-B looduslikud tükidtõusis 5517,14 RMB/MT 6. juulil 5524,29 RMB/MT 10. juulil 2026.
See on piirkondlik kodumaine noteering RMB-des. Seda ei tohiks konverteerida otse USD ekspordihinnaks, kuna toote spetsifikatsioon, transport, sadamakulud ja kaubandustingimused on erinevad.
| Hinna tüüp | Mida see esindab |
|---|---|
| Siseturu viide | Piirkondlik RMB pakkumine määratletud FeSi toote kohta |
| EXW tarnija hind | Materjal, mis tarnitakse tehases kinnitatud spetsifikatsioonide alusel |
| Ekspordituru viide | Dateeritud turutähis ilma kõigi tellimistingimusteta |
| FOB-tsitaat | Toode pluss kokkulepitud ekspordikulud kuni laadimiseni nimetatud sadamas |
| CFR / CIF tsitaat | Ekspordihind pluss kokkulepitud kaubavedu ja CIF-i puhul kindlustus |
Kuidas võrrelda FeSi75 tarnijate pakkumisi
Kahel FeSi75 noteeringul võivad olla erinevad hinnad, kuna nende aluseks olevad spetsifikatsioonid ja tarnetingimused ei ole samad.
Enne hinna võrdlemist määrake iga pakkumine samale keemilisele, suurusele, pakendile ja{0}}kaubandustingimustele.
| Võrdluspunkt | Mida kinnitada | Miks see on oluline |
|---|---|---|
| Si sisu | Minimaalne Si või kokkulepitud vahemik | Erinevad keemiad ei pruugi olla otseselt võrreldavad |
| Alumiiniumist | Maksimaalne Al-piir | Madalad-Al-spetsifikatsioonid võivad vajada rangemat kontrolli |
| Muud lisandid | C, P, S, Ca ja muud nõutavad piirid | Erinevad keemilised piirid muudavad spetsifikatsiooni |
| Osakeste suurus | 10–50 mm, 10–100 mm või kohandatud vahemik | Täiendav purustamine ja sõelumine võivad kulusid mõjutada |
| Trahvid | Maksimaalne alamõõdu piirmäär | Liigne peenosa vähendab kasutatavat tükkmaterjali |
| Kogus | Proovi-, konteiner- või hulgitellimus | Tootmis- ja logistikakulud sõltuvad mahust |
| Pakkimine | Jumbo kotid, väikesed kotid või kohandatud pakkimine | Pakkematerjalid ja tööjõud mõjutavad hinda |
| Kaubandustähtaeg | EXW, FOB, CFR või CIF | Iga termin sisaldab erinevaid logistikakulusid |
| Ülevaatus | COA ja valikuline SGS / BV / Intertek | Kontrolli ulatus mõjutab tellimuse maksumust |
| Juhtimisaeg | Laoseis või uus toodang | Tarnetingimused võivad pakkumist mõjutada |
Miks ei ole madalaim hind alati madalaim kasutuskulu
Madalam pealkirjahind võib sisaldada rohkem trahve, suuremat keemilist variatsiooni, erinevat pakkimist või pikemat tarnegraafikut. Võrrelge kokkulepitud spetsifikatsioonile vastava materjali kogust, mitte ainult USD/MT näitajat.
Enne ametlike pakkumiste võrdlemist tutvuge meiega Ferrosilicon 75 spetsifikatsioon saadaoleva keemia, osakeste suuruse ja pakendi jaoks.
Ferrosilicon 75 hinnaväljavaade Q4 2026
FeSi75 turg sisenes septembri lõpus üle jaanuari-juuli graafikus näidatud taseme. Oktoobrist detsembrini kellade tootmiskulud, ferrosilikooni varud, terase{2}}ostmine ja ekspordinõudlus.
| Turu seisukord | Mida vaadata | Võimalik hinnavastus |
|---|---|---|
| Kindel turg | Suuremad kulud, väiksemad laoseisud või tugevam ostmine | Tarnijate hinnapakkumised võivad jääda samaks või suureneda |
| Stabiilne turg | Tasakaalustatud laoseisud, normaalne ostmine ja stabiilsed kulud | Hinnad võivad jääda suhteliselt kitsasse vahemikku |
| Nõrgem turg | Suurem laovaru, aeglasem terase ostmine või madalamad kulud | Võib ilmuda rohkem sooduspakkumisi |
Mida järgmisena vaadata:Edasine tõus vajaks toetust suuremate kulude, tihedama pakkumise või uuendatud ostude kaudu. Kui varud suurenevad nõudluse nõrgenemise ajal, võivad FeSi75 noteeringud kokku puutuda suurema vastupanuga.
Pikema ajaloolise võrdluse saamiseks vaadake meie ferrosilikooni hinnatrend aastatel 2023–2026 .
FeSi75 pakkumise ja tarneteave
Me koostame FeSi75 hinnapakkumised kinnitatud spetsifikatsiooni põhjal, mitte ei kopeeri üldist turuviidet. Enne tsiteerimist kinnitame keemia, osakeste suuruse, koguse, pakkimise, kontrollinõuded ja sihtkoha.
Saate üle vaadata meie FeSi75 tooteleht enne oma RFQ saatmist.
| Tarneartikkel | Saadaval valik |
|---|---|
| Hinne | FeSi75 kokkulepitud keemiliste piirnormide alusel |
| Osakeste suurus | 10–50 mm, 10–100 mm või kohandatud suurus |
| Pakkimine | Jumbo kotid või kohandatud ekspordipakend |
| Kvaliteetne dokument | Partii COA |
| Ülevaatus | Vajadusel saab korraldada SGS, BV või Interteki ülevaatuse |
| Kaubandustähtaeg | EXW, FOB, CFR või CIF vastavalt ametlikule pakkumisele |

ZHEN ERRO RÄNI VARUSTUS
30-aastase tööstuskogemusega integreerime ferrosulamite tootmise, töötlemise ja rahvusvahelise kaubanduse.
Meie 30 000 m² suurused rajatised hõlmavad kahte tootmisbaasi ja katselaborit, mis toetavad stabiilset FeSi75 tarnimist ja ekspordi kvaliteedikontrolli.
Tootmisvõimsus
Kvaliteedikontroll
Tehniline tugevus
Eksporditeenus
Tootmisvõimsus
150,000+ tonni aastane võimsus ja umbes 5000 tonni tavalist ferrosulamit.
Kvaliteet ja ülevaatus
ISO sertifitseeritud, SGS, BV ja Interteki kontroll on saadaval vastavalt tellimuse nõuetele.
Tehniline tugevus
Tootmist ja kohandamist toetavad 200+ professionaalid, 50+ teadus- ja arendustöötajad ning 80+ tööstuspatendid.
24-tunnine eksporditeenus
Näidised, spetsifikatsiooni kinnitamine, pakkimine, logistika ja ekspordidokumentide tugi.
KKK Ferrosilicon 75 hindade kohta
Mis on Ferrosilicon 75 uusim hind 2026. aastal?
28. septembril 2026 oli FeSi75 Hiina ekspordireferents1250–1270 USD/MT FOB Tianjini sadam. See on pigem aegunud turuviide kui siduv tarnija noteering.
Mis oli suurim FeSi75 viide jaanuari-juuli graafikus?
1. jaanuari–16. juuli ajaloolises graafikus kuvatud suurim väärtus oli8. juulil 2026 1220 USD/MT.
Miks võivad tarnijate hinnad turuhinnast erineda?
Tarnija hinnad sõltuvad keemiast, Al ja muudest lisandite piirnormidest, osakeste suurusest, trahvidest, pakkimisest, kogusest, kontrollist, laadimispordist, maksetingimustest ja tarnegraafikust.
Kas Hiina kodumaine FeSi75 hind on sama, mis ekspordihind?
Ei. Riigisisesed RMB noteeringud ja ekspordi USD noteeringud kasutavad erinevaid toote-, logistika- ja kaubandusbaase. Neid ei tohiks otse ilma spetsifikatsiooni ja tarnetingimusi kontrollimata teisendada.
Kui kaua FeSi75 pakkumine kehtib?
Kehtivusaeg sõltub saadaolevast laost, tootmiskuludest, vahetuskurssidest, sisemaisest logistikast ja kaubaveost. Ametlikus hinnapakkumises peaks olema märgitud täpne aegumiskuupäev.
Kas FeSi75 keemiat ja osakeste suurust saab kohandada?
Kohandatud lisandite piirmäärasid ja osakeste suurusi saab arutada enne pakkumist. Täiendavad sõelumis-, testimis- või pakkimisnõuded võivad mõjutada hinda ja tarneaega.
Küsige praegust FeSi75 pakkumist
Võrreldava hinnapakkumise saamiseks saatke meile:
- Nõutav FeSi75 keemia
- Alumiiniumi ja muude lisandite piirnormid
- Tahkete osakeste suurus ja lubatud peened
- Ostu kogus
- Pakkimisviis
- Sihtsadam
- Nõutav kaubandustähtaeg
- Eeldatav tarnegraafik
Kas vajate praegust FeSi75 hinda?
Valmistame pakkumise vastavalt teie kinnitatud spetsifikatsioonile, kogusele, pakkimis-, kontrolli- ja saatmisnõuetele.
E-post:sale@zanewmetal.com
Vaadake FeSi75 spetsifikatsiooni Küsi praegust FeSi75 hinda


